Hvězda lásky Tarotový horoskop na rok 2017 se třemi kartami

Horoskop 2017

Láska a vztahy

Tarotový horoskop na rok 2017 Vám napoví, jaké trendy budou převažovat v různých měsících tohoto roku. Zeptali jsme se karet na lásku a mezilidské vztahy nejprve obecně a poté hledali inspiraci pro každé znamení zvlášť. Smrt naznačuje, že v prvních čtyřech měsících (leden až duben) může docházet k zásadním změnám. Rozchody nebo rozpady přátelství nebudou výjimkou. Deset holí je předzvěstí těžkého břemene v dalších měsících (květen až srpen), kdy můžete být zklíčeni z toho, že láska pohasla jako plamen svíčky při závanu větru, nebo že Vaše štěstí po překonané krizi jen tiše a unaveně sedí v koutku. Páže holí však v tarotovém horoskopu věští velmi pozitivní závěr roku (září až prosinec). V tomto období budete již zase plni sil, odvahy a nadšení. Nebude nouze o zajímavé návrhy a třeba se dočkáte i vysněného dítěte, pokud po něm toužíte.

Zajímá Vás budoucnost? Zeptejte se věštce na otázky, které Vás trápí.

Beran | Býk | Blíženci | Rak | Lev | Panna | Váhy | Štír | Střelec | Kozoroh | Vodnář | Ryby

Beran

Berani, buďte pozorní ke svému okolí. V roce 2017 se vyplatí spíše aktivita než zdrženlivé čekání na prince či princeznu z pohádky. Vaše city se stanou spíše dravou řekou než zamrzlým jezerem. O milostné zážitky proto nebudete mít nouzi.

Býk

Býci, pokud budete neustále přemítat nad ostatními a prožívat s nimi jejich trápení, zůstanete pravděpodobně stále smutní. Horoskop radí, abyste mysleli tentokrát více na sebe, vlastní radost a štěstí. Nechlubte se však ostatním ani na Facebooku. Láska je intimní věc.

Blíženci

Blíženci, čekáte na milostný dopis? Věřte, že letos přijde! Držet se za ruce při polední procházce parkem nebo šeptat sladká slova při si při svíčkách – možná to zní staromódně, ale co naplat, Vy máte romantickou povahu, která se bez tohoto koření života prostě neobejde. V období dovolené Vaše láska zahoří na maximum.

Rak

Raci, jste pragmatici. Nikdo Vám nemusí říkat, že co je žluté a lesklé bude asi výrazně cennější než co je hnědé a mazlavé. Majetek však není v partnerství vše. Ovšem rok 2017 přinese právě u Vás příznivé spojení hmotného zajištění i citového naplnění.

Lev

Lvi, tajná láska je něčím, co se sice trochu příčí Vaší hrdosti, ale zároveň souzní s Vaším živlem – ohněm. Mějte se proto na pozoru, obzvláště pokud jste v manželském nebo dlouhodobém partnerském svazku, aby Vám žhavé sny jednoho dne nepřerostly přes hlavu.

Panna

Panny, je pravda, že všechno se jednou obrátí v prach. Avšak to, co je nesmrtelné, to jsou Vaše vzpomínky. Zábava s přáteli i partnerské porozumění zůstanou i po letech čerstvé, zatímco i ten nejplacatější telefon mezi tím začne svým rozbitým displejem připomínat pavučinu a Vaše luxusní BMW nebude už dobré ani na rozvoz reklamních letáků.

Váhy

Váhy, bdělost se Vám v roce 2017 vyplatí. Podle horoskopu budete mít tendenci spát na vavřínech, ovšem pravá láska potřebuje, abyste ji živili – stejně jako se krbový oheň neobejde bez přidávání nových polínek. Ostřejší lokty, tvůrčí odhodlání a špetka obětavosti Vám pomohou v docílení citové harmonie.

Štír

Štíři, dohání Vás k šílenství kvílení sousedových psů? Popravdě, je to být jen slabý odvar toho, jaké nervy Vás mohou čekat v případě zesílené nepřízně v mezilidských vztazích. Ovšem Vy patříte k těm znamením zvěrokruhu, která jsou na špatné časy obzvláště dobře vybavena. Mraky s trochou úsilí rozfoukáte a slunce bude zase vidět na obloze.

Střelec

Střelci, zkusili jste si někdy stoupnout s plechovkou na kraj ulice a čekat, co Vám kolemjdoucí věnují za drobné? Že ne? Není se čemu divit, jste totiž dostatečně cílevědomí a víte, že ani láska nepatří mezi milodary – jedná se o zasloužené štěstí, kterému je třeba jít vstříc a ne na něj čekat. A vězte, že Amorova pošta nebude tento rok na šípy skoupá!

Kozoroh

Kozorozi, čistota je sice půl zdraví, ale nic se nesmí přehánět. Pokud budete partnerovi neustále připomínat, že by si mělo umýt ruce, než se Vás dotkne, oholit se, než Vás políbí, a řádně se navonět, než Vás přitiskne na svou rozpálenou mužnou hruď, bude Vás čekat svízelný život.

Vodnář

Vodnáři, pokud si Vaše láska myslí, že země je placatá, i když je její kulatost na první pohled zřejmá (zakřivený a mizející horizont v dáli je toho jasným důkazem), nechejte ji přitom. Soudě dle horoskopu právě shovívavost a schopnost nadhledu pro Vás budou v roce 2017 stěžejní.

Ryby

Ryby, bojovná nálada není dobrým rádcem. Hrozí, že se budete pouštět s vervou do šarvátek a chystat s nadšením pasti ostatním. Musíte upustit páru. Přebytečného stresu se nejlépe zbavíte při sportu nebo intenzivním milování. Když vše půjde dobře, budete na podzim sbírat padající kaštany při romantických vycházkách ve dvou. Sami byste do nich nejspíše jen znuděně kopali.

Kompletní horoskopy

Kompletní a podrobné horoskopy na rok 2017 pro všechna znamení zvěrokruhu si můžete přečíst na našem hlavním portálu.

Za redakci eTarot.cz
Lukáš Berta

Archiv / Připravujeme

2018
2016