Horoskopy 2018

Horoskopy na rok 2018 pro Vás připravila kartářka Ingrid. Ve své předpovědi se zaměřila především na lásku a vztahy. Zajímá Vás, jaký bude rok 2018 v partnerství? Nechejte se inspirovat jednoduchým proroctvím karet, které poskytne každému znamení vodítko a inspiraci.

Zajímá Vás budoucnost? Zeptejte se věštce na otázky, které Vás trápí.

Horoskopy pro jednotlivá znamení

Beran

Beran - horoskop 2018, karta Císařovna

Berani, pokud jste muž, připravte se na to, že v roce 2018 převezme otěže ženský element. Může se stát, že Vaše partnerka či manželka získá navrch a kamarádi Vás vyhlásí za „podpantofláka“ roku. Ovšem neklesejte na mysli, horoskop není v tomto ohledu zcela jednoznačný. Je stejně tak pravděpodobné, že muži – Berani začnou rozvíjet své ženské talenty spojené s trpělivostí, tvořivostí a laskavostí. Ze supícího rázného Berana se tak může během roku 2018 stát přívětivý něžný Beránek, který díky většímu porozumění stoupne v ceně u svého protějšku i u vlastních dětí.

Pokud jste žena, horoskop Vám doporučuje rozvíjet svoji smyslnost, přívětivost a nadání. Nesnažte se zbytečně vyrovnat mužům, i když je to dnes v módě. Uhlí do sklepa ať nosí ten, kdo má větší svaly. A nádobí do odkapávače také nemusíte skládat Vy. Máme už přece éru myček. Žena – Beran by se tak měla věnovat především „kralování“. Nemějte výčitky, pokud o sebe dbáte. To, že jste krásná a vyrovnaná, nemá těšit jen Vás, ale také partnera a celé okolí.

Rok 2018 bude pro Berany úspěšný a jejich kroky povedou správným směrem.

Beran - horoskop 2018, karta Císařovna

Býk

Býk - horoskop 2018, karta Poustevník

Býci, horoskop na rok 2018 předpovídá jistou formu osamění, které se dotkne především Vašeho nitra. Inspirací pro Vás může být poustevník, který si na cestu svítí starobylou lucernou. Vy, stejně jako on, zjistíte, že přichází v životě čas, kdy je vhodné (v případě nešťastné lásky nebo jiného zklamání dokonce nutné) stáhnout se na chvíli do ústraní a zkoumat hlouběji vlastní pocity, touhy a cíle. Ale stejně jako hlemýžď, který v nepřízni počasí do ulity zaleze jen na chvíli, i Býci mohou očekávat slunce, čerstvý vítr a nové zážitky. Potřeba citového odpočinku a přemítání za čas pomine.

Máte-li pocit, že Vás svědí na zádech, je celkem přirozené se v takovou chvíli poškrábat. Avšak rok 2018 Býkům doporučuje jiný recept. Snažte se řešit věci s větším rozmyslem, skromností a tréninkem. Poustevník možná dobrovolně čas od času strádá hladem, i když má zásobu mouky a mohl by péct dostatek chleba. Dělá to proto, aby trénoval vlastní vůli a poznal sám sebe v nezvyklé a náročné situaci. Horoskop Býky vybízí, aby rovněž dbali na skromnost – ovšem nejenom materiální, ale i citovou či zážitkovou. Skromnost Vás učiní bohatšími.

Býk - horoskop 2018, karta Poustevník

Blíženci

Blíženci - horoskop 2018, karta Čtyři meče

Blíženci, rok 2018 bude ideální na zotavení. Měli byste v životě postupovat opatrně a uvážlivě. Raději se pořádně nadechněte, než skočíte do víru událostí – nemuseli byste také už vyplavat. Samozřejmě, to byl jen pokus o žert, ale horoskop rozhodně upřednostňuje dovolenou před přesčasy a relaxaci před před soupeřením. Totéž platí samozřejmě i v lásce a vztazích. Pokud nechcete kňučet jako pejsek, kterému někdo šlápl na ocas, budete muset dávat větší pozor, komu se motáte pod nohama.

Nejlepší bude, když necháte věcem volný průběh a budete je pozorovat spíše zpovzdálí. Vaše snaha může být totiž po zásluze potrestána. Vejce na tvrdo je lepší nechat vychladnout, než začnete loupat jeho skořápku – a stejně tak i plamen lásky Blížence zahřeje u srdíčka, jen když do tohoto ohně nebudou zbytečně foukat nebo přikládat třaskavé látky.

Blíženci - horoskop 2018, karta Čtyři meče

Rak

Rak - horoskop 2018, karta Tři meče

Raci, horoskop na rok 2018 ukazuje na možný střet rozumu a citů. Tyto dvě složky Vaší vnímavé bytosti nebudou ve vzájemném protikladu jistě poprvé, ale rok 2018 může přece jen rozpor srdce a hlavy patřičně vyostřit. Čekat na smíření může být stejně marné jako hledat jehlu v kupce sena. Náš horoskop doporučuje tentokrát vsadit na rozum. Pokud Raka někdo opakovaně podvede, pak asi zaslouží, abyste s ním skoncovali, i když to může být dosti bolestné. Ovšem, jste-li dočasně v pozici, kdy si nemůžete vyskakovat, vezmete zcela jistě rozum do hrsti a dokážete se přemoci a ovládnout i v nepříjemných a vyhrocených situacích.

Raci by proto neměli podléhat zamilovanosti, ani výbuchům hněvu. Pokud s autem narazíte na led a závěje, určitě nepojedete dál bez sněžných řetězů. Stejně tak překážky v lásce a mezilidských vztazích nepřekonáte jen silnou vůlí a dobrosrdečností, ale hlavně pomocí inteligence, plánováním a střízlivým uvažováním.

Je zbytečné, aby Rak v roce 2018 strkal peníze do kapsy, která je děravá. A stejně tak, aby dával lásku nebo čas někomu, kdo je nedokáže uchovat, ocenit či oplatit. Horoskop radí, odložte boxerské rukavice a používejte hlavu. Máte v ní vzácný poklad!

Rak - horoskop 2018, karta Tři meče

Lev

Lev - horoskop 2018, karta Tři mince

Lvi, horoskop Vás vybízí především ke studiu a spolupráci. Na vzestupu budou střídmé přátelské vztahy, spíše než milenecká dobrodružství. Ta Vás možná v minulých letech značně vyčerpala, takže v roce 2018 se zaměříte na jinou postup. Kde není sex, nejsou často ani hysterické scény. Buďte jednoduše přátelé se všemi, kdo o to stojí, a snažte se vyhnout souběžným milostným pletkám. Zjistíte, že oprostit se od růžových pout lásky může být někdy úžasně osvobozující. Ovšem zbavit se jí nadobro není samozřejmě vůbec třeba – láska je koření, bez kterého se dobrý život prostě neobejde.

Lev by měl věnovat také nemalé úsilí sebezdokonalování. Rok 2018 je úžasnou výzvou pro všechny, kteří mají zájem studovat jazyky nebo zahraniční školy. Není od věci připomenout, že dnes na internetu můžete zcela zdarma studovat kurzy věhlasných univerzit od Oxfordu, přes Cambridge až po Princeton, Harvard či Massachusetts. YouTube je hotovou pokladnicí přednášek! Lvi, za takové samostudium sice nezískáte žádný diplom, ale když budete znát rozdíl mezi chitinem a chininem, rozhodně na sebe budete patřičně hrdí. Internet je informační raketa, která Vás může vynést do nebes skutečného světového poznání.

Lev - horoskop 2018, karta Tři mince

Panna

Panna - horoskop 2018, karta Pět mečů

Panny, podle horoskopu na rok 2018 byste měli být ostražití před takzvaným „Pyrrhovým vítězstvím“. Každá výhra má vždy i svoji cenu a někdy můžete být i nemile překvapeni, jak moc vysokou. Kdybyste koupili všechny výherní losy jedné loterie, určitě získáte i ten s hlavní výhrou. Jenže když zjistíte, kolik jste při tom utratili, určitě se Vám podlomí kolena.

Horoskop pro Panny nabádá, aby se vážně zamysleli nad svými úmysly a prostředky, které hodlají k dosažení svých cílů použít. Vybudovat si světovou kariéru může stát někdy i rozpad manželství, zničené zdraví a nebo jen tvrdé sebezapření.

Lidé narození ve znamení Panny by proto neměli dát v roce 2018 jen na potlesk, plácání po zádech nebo pěkné statistiky. Důležitou pro Vás bude životní moudrost, který však roste pomalu, asi jako krápník v jeskyni. Místo ostrých loktů strčte raději ruce do kapes nebo ještě lépe, obejměte partnera a hledejte v sobě vzájemnou oporu. Buďte rádi za to, co máte, a nebuďte nešťastní z toho, co nemáte.

Panna - horoskop 2018, karta Pět mečů

Váhy

Váhy - horoskop 2018, karta Devět mečů

Váhy, rok 2018 bude představovat dlouhé období kázně a usměrňování, které může být doprovázeno starostmi, ale na jehož konci Vás čeká zasloužený pocit hrdosti. Možná že ne vše půjde podle Vašich smělých plánů. To ostatně horoskop naznačuje. Hlavně si z toho však nedělejte těžkou hlavu. Je zbytečné malovat čerta na zeď jen proto, že Vám třeba polovina lidí nezvedne telefon, případně není nadšena myšlenkami, které jsou podle Vás prostě úžasné.

Inu, je na čase přiznat si, že ostatní si ve společnosti nasazují neviditelnou škrabošku, která jim dodává vyrovnaný, dokonalý vzhled. Pod ní je však každý jiný, což rozhodně vysvětluje, proč si nakonec s mnohými lidmi jednoduše nerozumíte. Nezoufejte a smiřte se s tím, že lepší to asi nebude.

Horoskop na rok 2018 Váhy rovněž nabádá k tomu, aby projevily více ochoty a obdivu ostatním. I když si o sousedovi třeba myslíte jen to nejhorší, rozhodně je slušné jej i nadále zdravit. Myslet si samozřejmě můžete, co chcete, ale když se k ostatním budete chovat uctivě, vrátí se Vám takový přístup nakonec jako ozvna.

Váhy - horoskop 2018, karta Devět mečů

Štír

Štír - horoskop 2018, karta Vůz

Štíři, rok 2018 Vám přinese vítězství a změnu. Vaše odvaha a podnikavost se postarají o to, abyste měli dostatek energie na novou cestu. Ať už se vydáte do světa, rozjedete nový byznys nebo se rozhodnete přestěhovat z vesnice do města (či naopak), elán Vám při tom scházet nebude. Směr, kterým byste se měli vydat přijde patrně v podobě náhlého „osvícení“, jako blesk z čistého nebe či volejbalový smeč uprostřed zápasu.

Láska je v takovém životním období samozřejmě dvojnásob důležitá. Potřebujete někoho, kdo Vám drží palce i podává pomocnou ruku. Ale také někoho, kdo se dokáže radovat z úspěchu radovat a prožívat jej naplno s Vámi. Horoskop je v tomto ohledu pozitivní. Štíry čeká vroucí náruč i usměvavé pohlazení.

Štír by si měl dát pozor na bankovní účty. I když jste šlechetní a štědří, najde se stále dost vykutálených ptáčků, kterým Vaše dobrosrdečnost nestačí a Ti by Vám rádi vyfoukli třeba i postel, na níž spíte. Pokud svůj zrak včas obrátíte z modravé oblohy zpět na zem, určitě takové slizké hady včas rozeznáte a vyhnete se jim.

Štír - horoskop 2018, karta Vůz

Střelec

Střelec - horoskop 2018, karta Spravedlnost

Střelci, rok 2018 se může z počátku jevit poměrně zašmodrchaně, což však právě pro Vás nepředstavuje žádný větší problém. Horoskop říká, že Vaši velkou předností bude schopnost hledat řešení, rovnováhu i pravdu.

Obyčejný selský rozum Vám pomůže vyřešit i to, na co někdy ani nejlepší vzdělání nestačí. Určitě znáte nějakého profesora, jehož tituly jsou delší než samotné jméno, ale ten možná neumí sám zatlouct ani hřebík nebo mu třeba dělá potíže obyčejné zavazování bot. Střelec však boty na suchý zip nepotřebuje, protože to podstatné má ve vínku již od narození a největší moudra pochytil už v mateřské školce.

Láska bude pro Střelce polem k seberealizaci a odreagování. Můžete si vykolíkovat mantinely, které nechcete překročit, ale jakmile vstoupíte na pole romantiky, musíte odložit rozum stranou. Nedá se nic dělat, láska je mocná čarodějka. Horoskop však střelce vybízí k tomu, aby jejímu kouzlu podléhali v roce 2018 jen se skutečným rozmyslem. S láskou je to podobné asi jako když se jdete vyhřívat na sluníčko. V malých dávkách budete na konci krásně opáleni a maximálně spokojeni, ve velkých se patrně začnete loupat jako cibule nebo špatně nalepená tapeta.

Střelec - horoskop 2018, karta Spravedlnost

Kozoroh

Kozoroh - horoskop 2018, karta Tři poháry

Kozorozi, čeká Vás rok hojnosti, úspěchu a veselí. Je jistě příjemné vědět, že karty jsou Vám příznivě nakloněny. Horoskop na rok 2018 přitom slibuje, že se vyzkoušíte skutečně blahobytný život, za který by se nemusel stydět ani královský panovník. Ale počkat, nemáte už náhodou takový život nyní?

Místo čtyřspřeží Vám stojí před domem auto s mnohem více koňskými silami pod kapotou. A tito koně nezemřou ani když jim celý týden nedáte nažrat, ani když je v zimě necháte stát v mrazu. Místo sklepa plněného neustále čerstvým ledem si vystačíte s chladničkou, která je navíc při ruce. A pro čerstvé zprávy už nemusíte posílat ani poštovní holuby, ani udýchané posly.

Nuže téměř každý Kozoroh se má dnes vlastně lépe než středověký kníže. Ovšem skutečný pocit spokojenosti je potřeba hledat ve vlastní mysli a ne ve věcech kolem nás. Rok 2018 bude pro Kozorohy ideální právě k tomu, aby nespoléhali jen na pocity a radosti, které přicházejí zvenčí. Ty jsou totiž stále asi jako dubnové počasí. Pravá životní radost musí znít jako zvon z hloubi Vašeho vlastního srdce.

Kozoroh - horoskop 2018, karta Tři poháry

Vodnář

Vodnář - horoskop 2018, karta Královna pohárů

Vodnáři, horoskop naznačuje, že v roce 2018 u Vás bude vévodit láska nad rozumem. Romantika v přírodě Vás zláká k vycházce snáz než hromada platebních příkazů k víkendové práci v kanceláři. Uvědomíte si, že upřímnost vztahů je mnohem důležitější než to, jestli Vás někdo řadí mezi elitu. Vodnář je bytost, která touží po splynutí duší.

Láska je něco, co nepatří pod mikroskop. I když jste objektivní a máte rádi ve věcech pořádek, rozhodně přísně nezaškatulkujete ostatní. Místo schvalování a odmítání přátel na Facebooku si raději přečtěte dobrou detektivku. Napětí ze zločinu Vám pomůže ventilovat nervozitu a stísněné pocity, které Vám způsobuje umanutý šéf nebo pedantská tchyně.

Smrt zlosyna v knize nebo na filmovém plátně je rozhodně přijatelnější než kdyby měli Vodnáři dát skutečně průchod všem citů bez rozdílu. Rok 2018 však skončí bujarou oslavou, nikoli vraždou!

Vodnář - horoskop 2018, karta Královna pohárů

Ryby

Ryby - horoskop 2018, karta Sedm holí

Ryby, čeká Vás dozajista zkouška charakteru. Rozhodně patříte k odvážným znamením zvěrokruhu, které dokáží nejen zuby vycenit, ale i kousnout, pokud k tomu situace dozraje. Horoskop na rok 2018 představuje výzvu. Bude Vás pořádně štvát, když zjistíte, že někteří přátelé jsou měkcí jako žvýkací guma, a také spolehliví jako pět let stará baterie v mobilu. Jenže svět se nedá změnit mávnutím kouzelného proutku. Opakujeme, rok 2018 je skutečně zkouškou Vašeho charakteru, nikoli Vašich přátel.

Ryby se však mohou těšit i na úchvatné zážitky, které jim osud přinese. Můžete smažit pštrosí vejce v Africe s domorodci při západu slunce, můžete hřebelcovat vídeňského Lipicána a poté si s ním užít španělskou jízdu, nebo se Vám poštěstí zachránit souseda před povodní, když mu včas pomůžete dát připravit kolem domu pytle s pískem z pískoviště Vašich dětí. Příležitostí ukázat sobě i ostatním, co ve Vás vlastně je, budete mít nespočet.

Ryby - horoskop 2018, karta Sedm holí
Archiv