Horoskopy 2019

Rok 2019 přináší podle horoskopu mnoho zajímavých příslibů. Každé znamení zvěrokruhu se může těšit na zvláštní poselství. V našich horoskopech Vám odhalíme ideální příležitosti, slabiny i výzvy, které před každým z nás neviditelná ruka osudu kreslí na jeho životní cestu.

Horoskopy pro jednotlivá znamení

Odkazujeme na portál eTarot zaměřený především na tarotové kartyvýklady snůandělské karty a horoskopy, aktuálně na rok 2019. Díky velmi pozitivním ohlasům je eTarot přeložen i do anglického jazyka (horoscopes2019 predictionsdream meanings etc). Věříme, že Vás v tomto roce bude provázet štěstí!

Beran

Beran

Berani, podle horoskopu na rok 2019 končí období, kdy jste byli ignorování a přehlížení. Na výsluní bude Vaše schopnost reprezentovat a soucítit: okouzlující zevnějšek, hbité a vtipné odpovědi na nepříjemné otázky, nebo dokonalá empatie, tedy odhad, na co ten druhý právě myslí. To vše bude synonymem úspěchu Berana. Rozpačitý kašel i červenání pověsíte v roce 2019 jednoduše na hřebíček, spolu s kabátem, který již vyšel z módy. Pohotově odpálíte narážky Vaší tchýně, jakoby to byl obyčejný basebalový míček. Dobře se bude Beran cítit ve společnosti ostatních. Spíše než na dobrodružnou výpravu směřující na pustý ostrov ... (celý text)

Býk

Býk

Býci, pokud je dnes hitem jablko (ať už ovoce nebo značka chytrého telefonu Apple), měli byste v roce 2019 vsadit spíše na hrušky. Nejedná se však rozhodně o narážku na tvar Vaší postavy. Dokonce ani ne na "tvrdší" chuť, kterou obvykle hrušky mají. Horoskop se snaží naznačit, že hruška je především nenápadnou a často přehlíženou alternativouLidé narození ve znamení Býka v roce 2019 začnou rozvíjet neobvyklé talenty a objevovat v sobě i kolem sebe úžasné hodnotné alternativy. Může se jednat o cokoli z oblasti tvůrčí činnosti: od vynálezu, který pomůže včelám nasbírat více medu, přes ponožky, jež budou tenčí ale ... (celý text)

Blíženci

Blíženci

Blíženci, v roce 2019 budou zcela rozhodující pocity. Sňatek „z rozumu“ je tak kupříkladu rozhodnutím, které má jen malou šanci na úspěch. Obdobně i práce, byť sebe lépe placená, jež však Blížence nebude bavit, skončí fiaskem, tedy dost možná okamžitou výpovědí. Horoskop Blížencům radí, aby podrobně naslouchali impulsům, které vychází z nejhlubšího nitra, od srdce. Samozřejmě, nemůžete se nechat jen „slepě“ vést každým hnutím mysli. Avšak poselství horoskopu na rok 2019 je zřejmé v tom, že klíčem ke štěstí bude právě to, co cítíte. Blíženci, nechte se vést hlasem srdce jako střelkou kompasu. Správná cesta se Blížencům již ukáže sama ... (celý text)

Rak

Rak

Horoskop na rok 2019 předjímá čas, kdy se Raci budou snažit "slepit rozbitý porcelán". Touto metaforou se snažíme naznačit, že nastává období ideální pro obnovu pošramocených vztahů. Nesmíte však jednat zbrkle. Horoskop nabádá k trpělivosti. Snaha o nápravu toho, co se mezi lidmi v minulosti rozbilo, vždy připomíná zdlouhavou práci modeláře, jenž se pinzetou snaží postavit složitý model plachetnice v láhvi. To, že se v roce 2019 neobejdete bez notné dávky opatrnosti, neúnavnosti a odříkání je více než zřejmé (tarotová karta Poustevník budiž Rakům inspirací – jen přes smíření se sebou samým totiž člověk najde cestu zpět ke druhým). Ukazuje se, že naděje na nápravu rodinných vazeb, dávných přátelství nebo vzkříšení lásky je velká ... (celý text)

Lev

Lev

Hrdý Lev se v roce 2019 bude muset smířit s tím, že "žádný strom neroste do nebe"Horoskop na rok 2019 je tak předzvěstí jisté změny dosavadního trendu (otočka o 180 stupňů). Lvi, pokud se Vám až doposud extrémně dařilo, měli byste se připravit na to, že se růst zastaví (zisk, rozšiřování provozu, návštěvnost webu atp. již nebudou strmě stoupat). Ovšem, takovou překážku byste měli vnímat především jako výzvu štěstí, jako první krok harmonii a stabilitě, protože platí pravidlo, že "čím výše vystoupáte, tím hlouběji také můžete spadnout". Naopak, pokud patříte mezi Lvi, kterým se doposud štěstí zpovzdálí vyhýbalo (alespoň někdy jste jej zahlédli), nebo se dokonce úmyslně ukrývalo neznámo kde, pak je pro Vás letošní horoskop symbolem naděje. Obrat nepříznivého trendu je již na dohled. V roce 2019 se začnete zbavovat dluhů, neshod ve vztazích, zranění nebo jakýchkoli dalších problémů, které Vás trápí ... (celý text)

Panna

Panna

Panny, horoskop na rok 2019 varuje před Vaší přirozenou spořivostí. Velmi snadno by se totiž mohlo stát, že touha po zisku "za každou cenu" nebo po maximálních úsporách zastíní Vaši přirozenou panenskou upřímnost. Smiřte se s tím, že vyšší výnosy s sebou nesou i vždy i vyšší riziko; a tedy, abyste mohli něco získat, musíte být ochotni a připraveni čas od času také něco obětovat či prohrát – jinak řečeno, závod, kterého se nezúčastníte, sice s jistotou nemůžete prohrát, ale rozhodně v něm také nezvítězíte. Žijeme sice v době, která klade maximální důraz na genderovou vyváženost, ale nic naplat, dle horoskopu je Panna přece jen ženou. A v roce 2019 nebude rozhodně od věci využít esenci vlastností, kterou toto znamení zvěrokruhu oplývá. Podtrhnout krásu, šarm a něhu, tedy především pokud jste žena, by mělo být samozřejmostí ... (celý text)

Váhy

Váhy

Horoskop zaměřený na znamení Váhy předesílá, že rok 2019 bude jednou velkou životní cestou. Pokud máte sadu barevných špendlíků, určitě je všechny vypotřebujete na označení míst na mapě, kam se během roku 2019 podíváte. Váhy, při pohledu na kalendář možná zjistíte, že připomíná celoroční katalog Čedoku či jiné významné cestovní společnosti. Každopádně, pokud jste doposud měli pocit, že nesměle přešlapuje na místě, tak rok 2019 Vás zcela jistě přesvědčí o tom, že nyní jste udělali přinejmenším jeden odvážný a významný krok kupředu (a nemusí to být nutně cestování ve fyzickém slova smyslu) ... (celý text)

Štír

Štír

Štíři, pokud Vám v roce 2019 bude někdo nabízet dvojnásobné zúročení volných finančních prostředků, případně 2x výkonnější penzijní fond než máte nyní, rozhodně by se mělo ve Vaší mysli rozsvítit červené světélko. Zázraky se konají pouze v pohádkách. Dvojnásobný zisk s sebou nese i dvojnásobné riziko. A horoskop Štírům doporučuje spoléhat spíše na moudrost našich babiček , tedy zdravý selský rozum, který neznal instrumenty jako "zajištěná dluhová obligace" či jinak pochybně znějící investiční nástroje. Štíři horoskop na rok 2019 doporučuje, abyste svěřili peníze jenom takovému podniku, kterému bezpečně rozumíte, ideálně takovému ... (celý text)

Střelec

Střelec

Horoskop předpovídá, že rok 2019 bude skrz naskrz protkán významnými rozhodnutími. Vypadá to téměř, že by si Střelci mohli pořídit nějaký luxusní kožený zápisník, do nějž budete všechny průvodní myšlenky a všechna svá rozhodnutí zapisovat. Protože jednou se z tohoto dokumentu jistojistě stane cenný artefakt pro nadcházející generace s podtitulem "Na dno a zase vzhůru". Omlouváme se, to je jen špatný žert! Je ovšem pravda, že podle horoskopu je šance tak říkajíc "vylámat si zuby" nebo "sáhnout si až na dno" v roce 2019 u Střelců rozhodně vyšší než jindy. A je prostě smutným faktem, že ten, kdo několikrát po sobě ... (celý text)

Kozoroh

Kozoroh

Horoskop na rok 2019 Kozorohům přiznává neochvějnou touhu pomáhat. Ovšem, každá pomoc něco stojí. A vzhledem k tomu, že patrně nepatříte patrně mezi guvernéry centrální banky, kteří mají povoleno peníze tisknout, pak se budete muset spolehnout na své omezené zdroje. A to jak finanční, tak především na "nerostné bohatství", pramen vlastní psychické i fyzické energie každého Kozoroha. Kozorohům v roce 2019 doslova hrozí, že se zcela "rozdají pro druhé" a na ně samotné nezbude nic. Byla by však velká chyba padnout na ústa vysílením. Proto horoskop nabádá, i při záslužné charitativní činnosti nezapomínejte na sebe ... (celý text)

Vodnář

Vodnář

Vodnáři, horoskop na rok 2019 můžeme začít malým příměrem, metaforou. Pokud máte pytel obilí, jsou v zásadě tři možnosti, k čemu jej bude dobré využít. Zaprvé, obilí umelete na mouku a upečete chleba. Druhá možnost je nechat obilí (ječmen) kvasit a vypálit z něj "základ", který si pár let poleží v sudu, kde se postupně promění v dobrou whisky. Konečně třetí možností je vrátit obilí příští rok zpět do země a nechat z něj vyrůst nové klasy. Užitek sice není přímý, ale potenciál sklizně a zisku se tak znásobí. Není na nás, radit Vám, kterou cestou se vydat. Horoskop však připomíná, že Vodnáři budou mít v roce 2019 značný potenciál, tedy zásobu energie ... (celý text)

Ryby

Ryby

Ryby, pokud budete v roce 2019 psát motivační dopis jako součást žádosti o nové zaměstnání, nebo třeba dopis milostný, zvažte, jestli by nestálo za to, zkusit je jí napsat vlastnoručně, plnicím perem, nebo naopak na starém psacím stroji, případně jej ztvárnit jako propagační leták či policejní oznámení po hledaném pachateli „most wanted“. Horoskop totiž prozrazuje, že právě v roce 2019 mají Ryby ideální příležitost ukázat ostatním, že nepatří mezi „stádo přežvýkavců“(tedy obrazně řečeno mezi lidi bez jakékoli fantazie a smyslu pro originalitu). Ukažte ostatním, že máte odvahu dělat věci jinak, po svém. Je jasné, že snaha být originální se vždy nesetká s pochopením všech, ale to už je součást takového údělu ... (celý text)

Archiv