Hvězda lásky Srdce

Lukáš Berta

Lukáš Berta se narodil v roce 1979 v Brně. Od roku 2007 se věnuje na plno tvorbě internetový stránek a online marketingu jako OSVČ. Vyučoval rovněž Adobe Flash na FaVU VUT v Brně, kde v předchozích letech (1999 – 2005) studoval na Fakulta výtvarných umění VUT v Brně – Ateliér multimedia. Ovládá angličtinu i němčinu na konverzační úrovni.

Slovo autora: Moderní společnost je velmi uspěchaná a zaměřena především na výkon. Postupem času jsem zjistil, že mým životním naplněním je nabízet na internetu myšlenky, které mohou lidem pomoci nevšedním způsobem při sebereflexi. První v této řadě byl web zaměřený na Výklady snů (dream symbols and meanings). Druhým zásadnějším projektem se pak stal Výklad karet online, který nabízí možnost zvolit si jednu kartu při řešení jakéhokoli problému. V návaznosti na práci s kartami jsem pak začal rozvíjet texty k tarotovým kartám, andělským kartám, numerologii, věštění nebo čtení z ruky. Zvláštní kapitolou se pak staly také horoskopy, které jsou alternativou ke klasickému vhledu do budoucnosti pomocí astrologie. Jako poslední jsem začal připravovat také horoskopy pomocí tarotových karet a horoskopy zaměřené na partnerské vztahy. Pro zpestření se na mých stránkách objevil také čínský horoskop nebo samostatná stránka zaměřená na Rider Waite tarot.

Články, které mi přijdou důležité, rovněž překládám do angličtiny a publikuji na samostatných webech. Jsou to předně Horoscopes na xTarot.com, eTarot.eu nebo bateleur.eu, dále pak Zodiac Signs Characteristics and Zodiac Signs Dates (Aries, Taurus, Gemini, Cancer, Leo, Virgo, Libra, Scorpio, Sagittarius, Capricorn, Aquarius, Pisces). Pro výklad s pomocí keltského kříže jsem založil web The Celtic Cross Tarot Spread, kde deníkovou formou seznamuji čtenáře s tímto složitým způsobem výkladu karet.

Cílem výkladu karet není poskytnout člověku důležitou životní radu v co nejkratším čase. Tarot je především prostředkem, který Vám při pravidelném používání pomáhá naladit se na příznivou životní vlnu a získat nový pohled na svět.

Doufám, že se Vám mé weby budou líbit a najdete v nich potřebnou inspiraci.

Doporučuji také vyzkoušet výklad tarotových karet online zdarma podle Jiřího Berty, mého táty a učitele.

Lukáš Berta

Děkuji rovněž mému příteli J. H. Kocmanovi za inspirativní myšlenky a rady v oblasti papíru a knih.